نکات مهم استفاده از شامپو بدن
1- به اندازه دایره‌ای به قطر 2 سانتی‌متر شامپو بدن مصرف کنید، چون برای تمیز کردن کل بدن، به مقدار زیادی شامپو نیاز ندارید. وقتی می‌خواهید با شامپو بدن خود را بشویید، زیر دوش آب ولرم یا داخل وان بروید تا پوست‌تان خیس شده و بتوانید تمام بدن‌تان را تمیز کنید.

2- وقتی کار تمیز کردن بدن با شامپو تمام شد، با آب ولرم  آن را بشویید. مطمئن شوید که شامپو بدن به طور کامل از پوستتان پاک شده باشد.

3- با یک حوله تمیز بدنتان را به آرامی خشک کنید. پوست‌تان را با حوله نسایید می‌تواند باعث حساسیت پوستی شود.

4- پاک کردن لایه خارجی پوست بسیار مهم است و البته فقط 120ثانیه وقت لازم دارد. برس‌کشیدن روی بدن خشک، گردش خون را تسریع کرده، جریان مایع لنفاوی را بهبود می‌بخشد، سمومی که سلول‌ها را احاطه کرده‌اند را دفع می‌کند و پوست خشک و مرده را از سطح سلول‌ها می‌زداید و در نهایت پوستی زنده و درخشنده هویدا می‌شود که فرصت نفس کشیدن می‌یابد.

5- برای اینکه مطمئن شوید که درخشندگی و جلای پوست شما تا ساعت‌ها پس از حمام حفظ خواهد شد، بدن خود را خوب خشک کرده و سپس کل بدن‌تان را با لوسیونی ملایم ماساژ دهید. بلافاصله پس از حمام که پوست شما لطیف و نرم شده و قدرت جذب بالایی دارد، از کرم مرطوب‌کننده استفاده کنید. ماساژ بدن با کرم‌های حاوی گلیسیرین و اسید هیالورونیک که مرطوب کننده‌اند، باعث می‌شود آب سطح پوست حفظ شده و قدرت جذب آن بالا برود.