درباره پدیده شیمی قرن

شرکت پدیده شیمی قرن در سال ۱۳۸۹ با هدف تولید محصولات شوینده و بهداشتی تأسیس گردید. کارخانه شرکت پدیده شیمی قرن با تجهیزات استاندارد و برتر جهانی در زمینی به مساحت ۳۴۰۰۰ مترمربع با ظرفیت تولید ۳۸ هزار کارتن در روز در شهرک صنعتی اشتهارد در سال ۱۳۹۰ بنانهاده شد و در خرداد سال ۱۳۹۲ به بهره‌برداری رسید. این کارخانه شامل واحدهای مدیریت کارخانه، معاونت کارخانه، منابع انسانی، واحد مالی، تولید(صابون و مایعات)، انبار، کنترل کیفیت (آزمایشگاه شیمی، فیزیک و میکروبی)، برنامه‌ریزی، HSE، فنی، ساخت و تدارکات است.

محصولات شرکت پدیده شیمی قرن در سه بخش بهداشت خانگی، بهداشت فردی و بهداشت البسه با نام‌های تجاری اکتیو و حیات، تولید و در بازارهای داخلی و بین‌المللی عرضه می‌گردند. از محصولات شرکت پدیده شیمی قرن در طبقه بهداشت خانه (با نام تجاری Active Home) می‌توان به انواع مایعات ظرف‌شویی، پاک‌کننده سطوح، شیشه‌شوی، سفید‌کننده، جرم‌گیر و لوله‌بازکن اشاره کرد. در طبقه بهداشت شخصی و بهداشت موی سر (با نام‌های تجاری Active Soft و Hayat ) شامپو بدن، انواع شامپوهای سر گیاهی، نرم‌کننده‌ها، مایع دستشویی، صابون و همچنین شامپوی مخصوص کودکان را می‌توان نام برد.

پدیده شیمی قرن با طراحی نوین در بسته‌بندی محصولات توسط بهترین طراحان و همچنین استفاده از بهترین مواد اولیه داخلی و خارجی، گامی بلند در جهت برتری و تمایز برداشته است.

محصولات این شرکت توسط شرکت پخش پدیده پایدار در ۲۵ شعبه در مراکز استان‌ها به‌صورت انحصاری و مویرگی در سراسر ایـران توزیع می‌گردد.

یک زندگی سالم، پاک و آرام

زمانی که مشتریان برای نظافت منزل، سلامت پوست و مو و پاکیزگی البسه خود، در جستجوی خرید محصولات مقرون به صرفه، با کیفیت و در بسته بندی مناسب هستند، باعث افتخار ماست از محصولات اکتیو را انتخاب می‌کنند.

بیش از ۹۰% درصد هموطنانمان در داخل و خارج کشور با نام اکتیو و محصولات آن آشنا هستند. محصولاتی که برای پاسخگویی و تحقق نیازهای مهم و ضروری مصرف‌کنندگان دربازارهای داخلی وخارجی طراحی و تولید شده‌اند. برند اکتیو همواره در تلاش است به همت مدیران، مسئولین و کادر مجرب و متخصص کارشناسان نقش خود را در ارتقا سطح سلامت، آسایش و رفاه مصرف‌کنندگان، به شایستگی ایفا کند.

یک طرح کسب و کار پایدار

توسعه و پایدار برند اکتیو مرهون تعهد، رضایت مشتریان، نوآوری و حمایت از محیط زیست است. توسعه پایدار تنها مدل کسب و کار قابل قبول در این برند به شمار می آید.

برند اکتیو با اهداف زیر گام در مسیر جهانی شدن نهاده است:

  • ارتقا سطح سلامت، آسایش و رفاه مصرف کنندگان
  • کاهش اثرات زیست محیطی
  • تولید محصولات با استاندارد‌های برتر جهانی